Зміст

Відкритий Чемпіонат Волинської області з лижного туризму

22.02.2021

Цьогорічна зима подарувала школярам можливість проводити заняття на лижах під час уроків фізкультури. Учні школи наполегливо працювали, відточуючи майстерність, тож цими вихідними пожинали плоди своєї праці.

Три важливі лижні заходи на теренах Волинської та Рівненської областей стали для наших лижників результативними. Школярі стали переможцями та призерами 9 Відкритого Чемпіонату Волинської області з лижного туризму, Відкритого Чемпіонату Рівненської обласної організації ФСТ «Україна» з лижних гонок (місто Млинів), Відкритого Чемпіонату міста Луцька з лижних гонок на призи Луцького міського голови.

Зокрема, на 9 Відкритому Чемпіонаті Волинської області з лижного туризму відзначилися: день перший дистанція «Лижний маршрут» – Іванна Яриз 1 місце, Назар Савонік 1 місце,  Маргарита Яриз 3 місце, день другий «Командна смуга перешкод» – Іванна Яриз 1 місце,  Маргарита Яриз 1 місце, Назар Луппов 1 місце, Назар Савонік 1 місце, Сергій Стричинець 1 місце. У результаті боротьби впродовж двох днів завоювали перше командне місце.

Достойно представили громаду на Відкритому Чемпіонаті Рівненської обласної організації ФСТ «Україна» з лижних гонок Дарина Казакова та Іван Стричинець, виборовши відповідно 1 і 3 місця.

Переможцями та призерами Відкритого Чемпіонату міста Луцька з лижних гонок на призи Луцького міського голови стали: Дарина Казакова 1 місце, Маргарита Яриз 2 місце, Дмитро Харчук 2 місце, Артем Казаков 3 місце, Назар Савонік 1 місце, Іван Стричинець 3 місце, Іванна Яриз 3 місце. Хороші результати також продемонстрували Сергій Стричинець, Назар Луппов, Дарина Вовк, Вікторія Ковальчук, Максим Патута, Володимир Казаков.

Приємно, що серед команди лижників виявився найменший учасник змагань – ним став 6-річний Артем Казаков.

Підготував спортсменів до змагань вчитель фізичної культури, керівник гуртка «Спортивний туризм», чемпіон України з лижного туризму Володимир Казаков, який теж брав участь у змаганнях. До слова, наставник продемонстрував найкращий результат серед волинських лижників, поступившись лише професійним гонщикам з Рівненщини.